Меню

ТОВ "МАШЗАВОД "ТЕХНІКА"

Вітчизняний виробник насосного обладнання!
Хронологія развитку
Стислий екскурс в історію появи, розвитку і становлення нашої організації.
1994 рік.
Рік заснування нашої організації, таким чином з'являється компанія "Інтелект". Основним напрямком є продаж насосів різних марок по території країн СНД.
1998 рік.
Продовжуючи розвиватися наша компанія, вже ЗАТ "Техніка", переїжджає на нове місце (цех поруч з КПІ) і починає не тільки продавати але і обслуговувати насосне обладнання, виготовляти насосні установки з електродвигунами.
2004 рік.
Наша організація виконує черговий переїзд до власного великого повноцінного цеха (частина колишнього заводу "Електронмаш", м. Київ). Територія дозволяє розмістити токарне, слюсарне та зварювальне обладнання, зберігати більшу кількість деталей для виробництва і ремонту насосного обладнання.
2007 рік.
З нашого конвеєра виходить перша насосна установка з дизельним двигуном. Устаткування має сертифікат та ТУ. Продукція відразу знаходить свого покупця і має інтерес на ринку насосних установок в Україні. Реалізуємо станцію захищену від зовнішніх атмосферних явищ.
2014 рік.
Виконуємо першу поставку насосних установок в Африку. Наша організація тепер називається солідніше - ТОВ "Машзавод "Техніка". Триває поліпшення якості насосних установок, з'явилися моделі на колісній рамі.
2018 рік.
Виконуємо одне з наших найбільших замовлень - до 100 установок. Досконалості немає меж, наша організація продовжує покращування попередніх моделей і створює нові цікаві модифікації, з'являються варіанти на колісній рамі і на салазках зі стрілою для кар'єрів.
2019 рік.
З цього року установки комплектуються пультами ComAp. Було зроблено мобільну установку з системою навантаження забірного рукава. Продовжуємо вдосконалити свою продукцію і покращувати якість, замінюємо деякі елементи двигуна і насоса на більш якісні і довговічні.
Чому потрібно зробити замовлення саме у нас?
Досвід
Як Ви зрозуміли, ми маємо досить довгий шлях у розвитку і великі напрацювання.
Гнучкість
Так як ми є виробничою організацією, ми можемо втілити в реальність будь-яку вимогу замовника.
Компенсація
Ми беремо участь у державній програмі з повернення аграріям частини (до 40%) вартості купленої у нас продукції.
Гарантія
На всю вироблену продукцію ми даємо гарантійний термін обслуговування.