Меню

Мінекономіки та банки узгодили співробітництво з питань реалізації державної фінансової підтримки сільгосптоваровиробників

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства спільно з банками підписали Меморандум, який передбачає об'єднання зусиль у створенні сприятливих умов у фінансово-кредитному забезпеченні сільгосптоваровиробників.
Меморандум передбачає співпрацю у реалізації окремих напрямів фінансової підтримки за бюджетною програмою КПКВК 1201150 "Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників ", а саме:
  • державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції;
  • фінансова підтримка розвитку фермерських господарств;
  • часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;
  • фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.
Використання коштів за вищевказаними напрямами державної фінансової підтримки здійснюється відповідно до Порядків використання коштів, затверджених постановами КМУ, якими передбачається спрямування бюджетних коштів через уповноважені банки.
Уповноважені банки відібрані відповідно до Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1231.
Перелік уповноважених банків, які підписали Меморандум з Мінекономіки з питань реалізації державної підтримки сільгосптоваровиробників, можна переглянути за посиланням.